Jak to funguje

Jak funguje studentský set?

1. Předání informací vašemu partnerovi

Díky kameře v knoflíku (popř. brýlích či kravatě), můžete snadno zabrat text vašeho testu. Obraz je okamžitě bezdrátově přenášem pomocí dodávaného vysílače až 150 metrů daleko (dle použitého vysílače). Díky vysokému rozlišení a ostrosti kamery lze bez problémů přečíst i text psaný velikostí 8.

 • kamera je zcela neviditelná
 • kamera může snímat obraz i monitoru od PC

V dosahu vysílače (standardně do 150 metrů) se musí nacházet i váš komplic, který je vybaven přijímačem, který si zapojí do notebooku, na kterém v reálném čase uvidí to co zabíráte. Budete-li např. vybaveni špionážními brýlemi, tak uvidí přesně to co vy!

2. Předání informace zpět ke zkoušenému

Váš komplic už vidí do vašeo testu pomocí bezdrátové minikamery a nyní potřebuje dostat informace zpět k vám. K tomuto účelu dokonale poslouží mikrosluchátko, které má rozměry pohých pár milimetrů. Mikrosluchátko si vložíte do ucha a pomocí např. indukční smyčky ho propojíte s mobilním telefonem. Mikrosluchátko funguje vpodstatě jako hands-free, takže v něm uslyšíte vše, co vám bude komplic radit.

 • mikrosluchátko je při běžných situacích zcela neviditelné
 • v naší nabídce najdete několik různých druhů mikrosluchátek
 • mikrosluchátko lze použít na neomezenou vzdálenost

Přihlášení

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.


Speciální přání


captcha image

Nejprodávanější zboží

 • Baterie pro mikrosluchátko  

  Baterie pro mikrosluchátko

  Baterie pro mikrosluchátko, ze které vydrží sluchátko 3 - 4 hodiny provozu. Prodáváme pouze kvalitní baterie Energizer, které v našich testech obstáli nejlépe. Baterie je vhodná pro všechna mikrosluchátka z naší nabídky.

 • Mikrosluchátko + 3W bluetooth smyčka / 1 den  

  Mikrosluchátko + 3W bluetooth smyčka / 1 den

  Zapůjčení mikrosluchátka PROFI na 1 den  (24 hodin). Při zapůjčení je nutno složit vratnou zálohu v ceně produktu - 4000,- Kč.